Monitoring Wizyjny

Systemy monitoringu wizyjnego mają powszechne zastosowanie w firmach, magazynach oraz prywatnych domach, posesjach – pozwalają one na najskuteczniejsze zabezpieczenie mienia, kontrole pracowników oraz zapewnienie prywatności – co oznacza SPOKÓJ I BEZPIECZEŃSTWO! 

 

Nasza firma zajmuje się kompleksowo systemami monitoringu: 

* Dobór urządzeń pod wymagania oraz budżet klienta 
* Sprzedaż kamer, rejestratorów, switch’y, zasilaczy, przewodów, dysków twardych oraz wszystkich innych urządzeń potrzebnych do wykonania systemu
* Wykonanie instalacji przewodowej, montaż kamer, końcowa konfiguracja wszystkich urządzeń – zapewnienia zdalnego dostępu i podglądu na żywo
* Przeszkolenie klienta z obsługi systemu
* Serwis gotowych już instalacji
* Rozbudowa istniejących systemów

 

Powierz instalację systemu monitoringu profesjonalistom – opisz nam swoje wymagania a my zajmiemy się całą resztą!

 

Sprzęt oraz każda z wykonanych usług objęta jest gwarancją – w razie problemów zapewniamy klientowi pomoc i wsparcie. Wystawiamy paragon lub fakturę.

Pracujemy na najnowszym technologicznie sprzęcie od najlepszych firm – HikVision, Dahua, Kenik – co zapewnia niezawodność systemu, pracę przez długie lata oraz bardzo wysokiej jakości obraz w dzień i w nocy!

Współpraca z najlepszymi hurtowniami pozwala na zapewnienia Państwu korzystnych cen na sprzęt oraz montaż całego systemu! 

Istnieje również możliwość zakupu w naszej firmie samego sprzętu – pomożemy z doborem!

Zapraszamy do odwiedzin naszego sklepu stacjonarnego oraz do kontaktu telefonicznego.

Close Menu
×
×

Koszyk

Zadzwoń!
Przyjedź!